30.11.2009

فرمانده سپاه فجر استان فارس: شیراز پس از تهران،‌ بيشترين فتنه‌ها را در اغتشاشات اخیر داشت

پارلمان نیوز: فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: شیراز پس از تهران،‌ بیشترین فتنه‌ها را در اغتشاشات اخیر داشت اما بسیجیان شیراز با اقتدار مقابل آنها ایستادند و ارادت و وفاداری و ادعای خود را در همراهی با مقام عظمای ولایت ثابت کردند.

به گزارش ایسنا سردار سرتیپ پاسدار “غلامحسین غیب‏پرور” فرمانده سپاه فجر استان فارس در تجمع چند هزار نفری بسیجیان شیراز در سخنانی با بیان اینکه بسیجیان فارس همواره پا در رکاب ولایت و رهبری هستند، گفت: در زمان اغتشاشات اخیر پس از تهران،‌ شیراز بیشترین فتنه‌ها را داشت اما بسیجیان شیراز با اقتدار مقابل آنها ایستادند.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه بصیرت امروز در همه اقشار بسیج نهادینه شده است، افزود: خدا را شاکریم که حوادث بعد از انتخابات پیش آمد تا بسیجیان این استان ارادت و وفاداری و ادعای خود را در همراهی با مقام عظمای ولایت ثابت کنند.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب ابراز کرد: مقابله با جنگ نرم وظیفه مهم بسیجیان در این دوران است که در فارس این رسالت سنگین توام با عقل، خرد و اندیشه به‌خوبی اجرا شده است.

غیب‌پرور با اشاره به تنش‏های پس از انتخابات افزود: بسیجیان فارس با حضور در صحنه‌های مختلف همواره نشان داده‌اند كه از اقتدار بالایی برای مقابله با دشمنان برخوردار هستند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates