17.12.2009

کارگردان فیلم مدعی شد: فروش غیر قانونی فیلم “یک شهر کوچک” به بی بی سی فارسی

پارسینه: اینجانب ضمن اظهار بی اطلاعی از فروش این فیلم این عمل ناپسند را محکوم کرده و از طریق مراجع ذی صلاح قانونی به دنبال کشف و شناسایی عامل آن خواهم بود.فیلم مستند یک شهر کوچک با هزینه شخصی اینجانب تهیه گردیده و از هیچ سازمان یا ارگانی بودجه دریافت نکرده است.
به گزارش خبرنگار پارسینه، سید محمد حسین هاشمی سازنده فیلم “یک شهر کوچک” با اعتراض نسبت به پخش این فیلم از شبکه بی.بی.سی فارسی اعلام کرد:بدینوسیله به اطلاع عموم میرساند فیلم یک شهر کوچک به تهیه کنندگی اینجانب سید محمد حسین هاشمی توسط شخص نامعلومی به شبکه بی بی سی فارسی فروخته شده و در تاریخ ۲۸ آبان و ۲۹ آبان و ۳ آذر از برنامه آپارت این شبکه پخش گردیده است.

اینجانب ضمن اظهار بی اطلاعی از فروش این فیلم این عمل ناپسند را محکوم کرده و از طریق مراجع ذی صلاح قانونی به دنبال کشف و شناسایی عامل آن خواهم بود.فیلم مستند یک شهر کوچک با هزینه شخصی اینجانب تهیه گردیده و از هیچ سازمان یا ارگانی بودجه دریافت نکرده است.

گفتنی است هاشمی دانشجوی کارشناسی ارشد رشته تهیه کنندگی دانشکده صدا و سیما است و ساخت فیلم هایی چون “طوفان واژه ها” ( در مورد محتشم کاشانی)مستند آرزوهای بزرگ(در مورد تحصیل کودکان افغانی مقیم ایران که دارای مجوز اقامت در ایران نیستند) و …در کارنامه خود دارد.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates