07.02.2010

نقش مرتضوی درکهریزک وفروش سوالات کنکور

بازتاب: حسن کامران بخشی از نطق امروز خود را به «بحث درباره دادستان سابق تهران» اختصاص داد و با اشاره به گزارش مجلس از حوادث پس از انتخابات گفت: با توجه به گزارش تفحص مجلس، اسنادی از کهریزک و فروش سوالات کنکور موجود است که نشان از نقش دادستان سابق تهران دارد.
نماینده اصفهان صبح امروز نطق با شش محور در صحن علنی مجلس ایراد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، حسن کامران بخشی از نطق امروز خود را به «بحث درباره دادستان سابق تهران» اختصاص داد و با اشاره به گزارش مجلس از حوادث پس از انتخابات گفت: با توجه به گزارش تفحص مجلس، اسنادی از کهریزک و فروش سوالات کنکور موجود است که نشان از نقش دادستان سابق تهران دارد.

وی بی آنکه از سعید مرتضوی نامی ببرد، ادامه داد: او یک متهم است و دادگاه باید اتهامات آن را بررسی کند.

کامران کنایه‌ای هم به دستگاه قضایی زد و با اشاره به اعتراضات مسئولان این دستگاه به تفحص مجلس هفتم از قوه قضاییه، گفت: هرچند به دلیل آن تفحص از قوه قضاییه، با برخی نمایندگان تسویه حساب شد اما بنده از آیت الله آملی برای برخورد با عوامل خطاکار سپاسگذارم. او ادامه داد: البته توقع نداشتیم که دولت به ایشان [مرتضوی] منصب جدید بدهند!

این نماینده اصفهان که به توصیه به ساده زیستی در مجلس شهرت دارد، در نطق امروزش هم گفت: کسی زی‌طلبگی و ساده زیستی را به سخره نگیرد. کسی منکر لقمه حلال نیست، اما اگر کسی زندگیش چاق شد، حتما از رانت استفاده کرده است! به اعتبار مسئولیت نمایندگی، نباید بچه هایمان را سرکار بگذاریم، این مخالف مزاج امام خمینی(ره) است.

وی به نقل از امام گفت: ای کارگزاران، اگر دنیا سراغتان آمد، شما سراغ دنیا نروید. کامران سپس درباره رابطه ایران با آمریکا، به نقل از امام(ره)، آن را رابطه گرگ و میش نامید و به نقل از مقام معظم رهبری افزود: با دشمن قهر هستیم. مگر اینکه مثل شوروی از هم بپاشد.

وی به لزوم پیروی از رهبری در نظام ولایی ایران اشاره کرد و خطاب به کسانی که از این مسیر منحرف شده‌اند گفت: برای آنکه کج و کوله نروید، به حرفهای رهبری بچسبید و آنها را عملیاتی کنید.

نماینده اصفهان ابراز امیدواری کرد که 22 بهمن امسال نماد دیگری از بصیرت مردم همچون 9 دی باشد و تصریح کرد: در اصفهان خانمی را سراغ دارم که 3 تا شهید داده و یک پسرش را هم کیهان در سال60 نوشت که چریک است. این خانم امروز هم به آب به آسیاب دشمن ریختگان نشان می‌دهد که همچنان از تفکر انقلاب حفاظت می‌کند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates