19.03.2010

علم الهدی: نوروز مجوز گناه و بدحجابی نیست

عصرایران: امام جمعه مشهد افزود: رسم و رسوماتی همچون عید نوروز باید در چارچوب قرآن و عترت مورد توجه قرار گیرد.

مهر: امام جمعه مشهد عید نوروز را نمایشی از شادی و سرور دانست و افزود: در عین حال ایام نوروز نباید مجوزی برای گناه و حضور بانوان بدحجاب در سطح جامعه باشد.

آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های آخرین نماز جمعه در سال 88 در صحن جامع رضوی اظهار داشت: در کنار رعایت موازین اسلامی توجه به آثار عظمت خداوند همزمان با زنده شدن دوباره طبیعت در بهار از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه مشهد افزود: رسم و رسوماتی همچون عید نوروز باید در چارچوب قرآن و عترت مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه خطاب به سران و دست اندرکاران فتنه بعد از انتخابات گفت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی در راستای سیاستهای خصمانه خود علیه نظام هر کاری بتوانند می کنند، اما با حضور توده مردم در هر زمان و هر مکان مشت محکمی می خورند.

امام جمعه مشهد افزود: مقام معظم رهبری در جمع زائران و مجاوران امام رضا (ع) در ابتدای سال و سه ماه قبل از انتخابات و شیطنتهای بعد از آن فرمودند که من از هم اکنون مشاهده می کنم که برخی از افراد برای انتخابات سه ماه آینده در حال تردید وارد کردن به انتخابات هستند.

وی تاکید کرد: در عین حال همه نقشه ها به فضل الهی و درایت رهبری نقش بر آب شد و ملت ایران پر از افتخار آماده ورود به سالی جدید و پر از موفقیت هستند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates