30.07.2010

رئیس جمهور از بازاریان به خاطر توافق بر سر پرداخت مالیات تشکر کرد

خبرآنلاین: رییس جمهور در پیامی استقبال گسترده و مشارکت همگانی اصناف و بازاریان از فراخوان دولت برای تکمیل اظهارنامه های مالیاتی را تحسین برانگیز و نشانه دیگری از همبستگی دولت و ملت دانست و از همه اصناف و بازاریان قدردانی کرد .

به گزارش دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری، در بخشی از این پیام آمده است :

ساختن ایرانی آباد و توسعه‌یافته تنها در سایه اتحاد و مشارکت آحاد ملت و گذر از اقتصاد مبتنی بر درآمد نفت امکان‌پذیر می‌باشد؛ تحقق این هدف بیش از همه به نهادینه شدن فرهنگ پرداخت مالیات وابسته است؛ تجربه موفقی که هم‌اکنون زیربنای پیشرفت بسیاری از کشورهای توسعه یافته جهان شده است.
اقشار و گروه‌های مختلف ملت ایران به ویژه اصناف و بازاریان طی سالیان اخیر گام‌های بلندی را در فراگیر شدن این «اقدام مثبت» برداشته‌اند و اینک در سایه این اراده ملی شاهد نتایج ثمربخش آن هستیم.
اینجانب بر خود لازم می دانم از همه اصناف و بازاریان که به رغم تبلیغات سوء دشمنان ایران اسلامی با درک صحیح شرایط بین‌المللی و با هدف تأمین رفاه و آسایش فرزندان این مرز و بوم در فراخوان تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی که نمایانگر همبستگی دولت و ملت است، مشارکت همگانی و تحسین برانگیز داشته‌اند، صمیمانه تشکر ‌نمایم.
به فضل الهی دولت خدمتگزار با برنامه ریزی مناسب از ظرفیت این «اعتماد عمومی» در جهت تحقق اهداف کلان کشور، رشد و شکوفایی اقتصادی، ارتقاء خدمات عمومی، توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت‌زدایی بهره خواهد گرفت.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates