15.03.2011

همزمان با شب چهارشنبه‌سوری؛ مغازه‌های قم در صورت باز بودن پلمپ می‌شوند

خُسن آقا: این احمق‌ها خودشان با این گونه اعمال باعث تبلیغ بیشتر برای چهارشنه سوری می‌شوند و همزمان به همه تعطیلی می‌دهند تا جشن پر رونق تر شود!
همزمان با شب چهارشنبه آخر سال، طی اطلاعیه‌ای از سوی نیروی انتظامی استان قم از مغازه‌داران مناطق مرکزی و پر تردد شهر خواسته شده تا محل کسب خود را تعطیل کند.
آفتاب: همزمان با شب چهارشنبه آخر سال، طی اطلاعیه‌ای از سوی نیروی انتظامی استان قم از مغازه‌داران مناطق مرکزی و پر تردد شهر خواسته شده تا محل کسب خود را تعطیل کند.

این اطلاعیه تقریبا به تمامی مغازه‌دارانی که مغازه آن‌ها در خیابان‌های شلوغ و پرتردد و مراکز خرید شهر می‌باشد، ارسال شده است.

در این اطلاعیه آمده است: “به کلیه کسبه محترم ابلاغ می‌گردد در ساعت 16 مورخ بیست و چهارم اسفندماه نسبت به تعطیلی مغازه خود اقدام نمایند، در غیر این صورت وفق مقررات برخورد و نسبت به پلمپ مغازه اقدام خواهد شد”.

در این رابطه مدیر نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی نیروی انتظامی استان قم بیان داشت: این اطلاعیه در اکثر نقاط پرتردد و شلوغ به خصوص مراکز خرید شهر مانند خیابان شهید بهشتی، صفائیه، زنبیل آباد، میادین اصلی شهر و… توزیع شده است.

سرهنگ ورمرزیار در خصوص اینکه این کار در روند کسب و کار مغازه داران خلل وارد می‌کند و اینکه چه کسی خسارت ناشی از این تعطیلی را برای آنان جبران می‌کند، گفت: این کار برای امنیت بیشتر خود مغازه داران نیز هست و خسارت یک شب عدم کسب و کاری که آنان متحمل می‌شوند بسیار کمتر از این است که به خود آن‌ها صدمه جانی و یا به اموال‌شان نقصانی وارد شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از مغازه داران درخواست می‌شود که در این خصوص ‌‌نهایت همکاری را داشته باشند و والدین نیز دو ساعت زود‌تر از هر روز، کار بیرون را‌‌ رها کنند و به منازل بروند تا بتوانند کنترل بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند تا همه شب عید و ایام تعطیل بهتری را تجربه کنیم.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates