23.06.2012

اسدالله بادامچیان٬ قائم‌مقام حزب موتلفه مطرح کرد: قدیریان در سرکوب‌های سال ۷۸ و ۸۸ نقش داشت

دیگربان: اسدالله بادامچیان٬ قائم‌مقام حزب موتلفه از احمد قدیریان که علی خامنه‌ای وی را «دوست صمیمی» خود خوانده٬ به عنوان یکی از عوامل «تسلیح حز‌ب‌الله» و سرکوب اعتراض‌های دانشجویی و مردمی سال ۷۸ و ۸۸ یاد کرد.

احمد قدیریان از فرماندهان سابق سپاه و مشاور وزیر دفاع و مدیر عامل بنیاد «شهدای هفتم تیر» روز پنجشنبه (۲۵ خرداد) درگذشت.

در مراسم تشییع قدیریان سه تن از فرزندان علی خامنه‌ای به همراه محمد محمدی گلپایگانی٬ مسئول دفتر وی نیز شرکت کرده بودند و آقای خامنه‌ای هم با صدور پیامی از وی با عنوان «دوست صمیمی» خود یاد کرده بود.

مرگ احمد قدیریان حضور پسران خامنه‌ای

احمد قدیریان رابطه نزدیکی با حزب موتلفه اسلامی داشت٬ به طوری که بادامچیان٬ قائم‌مقام این حزب در تازه‌ترین شماره نشریه «شما» با انتشار یادداشتی از وی و اقداماتش تمجید کرده است.

آقای بادامچیان در یادداشت خود از قدیریان با عنوان معاون اجرایی اسد‌الله لاجوردی نام برده و افزوده که وی در سرکوب اعضای سازمان مجاهدین خلق نقش اصلی داشته است.

به نوشته این عضو موتلفه٬ قدیریان «در سپاه و وزارت اطلاعات مسئولیت جمع‌آوری سلاح‌ها و تسلیح حزب‌الله را به‌ عهده داشت و با لیاقت این کار را سامان داد.»

آن‌طور که اسد‌الله بادامچیان نوشته است احمد قدیریان در جریان اعتراض‌های دانشجویی سال ۱۳۷۸ در نیروی مقاومت بسیج به همراه «یارانش» نقش داشته است.

وی همچنین افزوده است: «در فتنه ۸۸ او {قدیریان} در تمام صحنه‌ها با یارانش شبانه روزی حضور یافت و فتنه‌گران از نامش هم هراس داشتند.»

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates