31.03.2008

حمله مسلحانه به يك كاروان راهيان نور ديگر

بازتاب: در این حمله و تیراندازی 2 نفر از زایران سرزمین‌هاي نور از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مجروح شدند.

يكي ديگر از كاروانهاي راهيان نور مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار تابناک یکی دیگر از کاروانهای راهیان نور اعزامی از شهرستان فردوس در محور سوسنگر- دهلاويه واقع در منطقه دشت آزادگان استان خوزستان مورد حمله مسلحانه قرار گرفت.

یک منبع آگاه ضمن تایید این خبر با بيان اينكه اين حادثه دو شب گدشته رخ داده است، افزود: در این تیراندازی 2 نفر از زایران سرزمین‌هاي نور از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مجروح شدند.

این در حالی است که در 4 روز پیش یکی دیگر از کاروان های راهیان نور مورد سوء قصد قرار گرفته بود که با تلاش نیروهای انتظامی خوزستان عاملان آن واقعه ظرف مدت 24 ساعت دستگیر شدند.

در روز 5 فروردين 87 نيز بر اثر تصادف يك دستگاه اتوبوس كاروان راهيان نور در محور ايذه حدود 27تن از زايران مناطق جنگی جان خود را از دست دادند و 13 نفر نيز مجروح شدند.

اتوبوس حامل اين كاروان شامل فرهنگيانی که از استان چهار محال و بختياري به خوزستان اعزام شده بودند، در جاده شهر کرد به ایذه واژگون شد.

در روز 25 اسفند سال 1386 نیز اتوبوس حامل گروهی از دانشجویان دانشگاه علمی – کاربردی خیام مشهد با یک تانکر حامل سوخت در محور اندیمشک – خرم آباد برخورد کرد و آتش گرفت و 22 سرنشین این اتوبوس در میان شعله های آتش جان دادند و هفت نفر دیگر نیز زخمی شدند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates