27.02.2007

یک ادعای آمریکایی: سیستم رهبری ایران به خارج از تهران منتقل شد!

عصرایران: هرش تاکید کرد: زمانی که معاون رییس جمهوری آمریکا، انتخاب تمام گزینه ها مقابل ایران را همچنان محتمل می داند، نباید از جنگ غافل شد زیرا در حال حاضر خیلی از کشورها خواهان سرکوب این کشور اتمی هستند.

عصرایران- در حالی که مقامات نظامی آمریکا بارها و بارها ادعای خود مبنی بر عدم حمله نظامی به ایران را تکرار کرده اند، “سی.ان.ان” به نقل از یک منبع جنجالی رسانه ای ادعا کرد: آمریکا برای حمله هوایی و موشکی علیه ایران آماده شده است و در بهار سال جاری دست به این کار خواهد زد.

به گزارش عصرايران (asriran.com)، شبکه تلویزیونی “سی.ان.ان” به نقل از سیمون هرش افزود: با تماس هایی که با یک مقام اطلاعاتی بازنشسته آمریکا داشتم، به این نتیجه رسیدم که حمله به ایران جزو برنامه های قطعی و حتمی کشورمان است.

وی در پاسخ به این که آیا مستنداتی در این رابطه در دست دارد یا خیر گفت: زمانی که ماموران اطلاعاتی ما هر روز مرزهای ایران را طی می کنند و عملیات جاسوسی انجام می دهند، استنباط دیگری جز احتمال آغاز جنگ و درگیری نظامی می توان داشت؟

سیمور هرش تصریح کرد: در حال حاضر تجهیزات اتمی ایران رو به زیرزمینی رفتن گذاشته و هدایت سیستم رهبری کشور نیز به خارج از تهران منتقل شده و همین امر حاکی از آن است که دولت آنها انتظار مواجهه با شرایط سخت را دارد.

در حالیکه رابرت گیتس وزیر دفاع آمریکا، مبلغان حمله نظامی این کشور به ایران را دیوانه و بیمار توصیف کرده است، هرش تاکید کرد: زمانی که معاون رییس جمهوری آمریکا، انتخاب تمام گزینه ها مقابل ایران را همچنان محتمل می داند، نباید از جنگ غافل شد زیرا در حال حاضر خیلی از کشورها خواهان سرکوب این کشور اتمی هستند.

سیمور هرش در مصاحبه با سی.ان.ان افزود: در حالیکه جرج بوش تا ژانویه سال 2009 در دفتر ریاست جمهوری خواهد بود، نمی توان انتظار داشت که کاری به کار ایران نداشته باشد زیرا دولت های حاشیه خلیج فارس و مخصوصا عربستان سعودی برای متوقف کردن ایده های کشور حامی توسعه هلال شیعی در خاورمیانه حاضرند دست به هر کاری بزنند و حمایت مالی لازم را نیز از آمریکا صورت دهند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates