12.3.2008

پخش” ای ایران،ای مرز پرگهر” و خروج وزیر رفاه از مهمانی بازنشستگان

عصرایران: اين مهماني که فرصتي بود تا بازنشستگان به طرح مشكلات خود با نمايندگان دولت و مجلس بپردازند به دلیل خروج اعتراض آمیز وزیر رفاه و نمایندگان و دیگر مسوولان دولتی به هم خورد و به درگیری لفظی بین بازنشستگان انجامید!
عصرایران- مسوولان دولتی و مجلسی حاضر در مراسم دیدار با بازنشستگان در اعتراض به پخش سرود” ای ایران ای مرز پر گهر” در آغاز این مراسم جلسه را ترک کردند.

به گزارش خبرنگار عصرایران دوشنبه شب بازنشستگان در تالار سياره ميدان بهارستان ميزبان عبدالرضا مصري وزير رفاه و چند تن از نمايندگان مردم از جمله یکی از نمايندگان همدان بودند.

در ابتداي اين ميهماني، سرود “اي ايران، اي مرز پر گهر” پخش شد كه تمامي ميهمانان دولتي و مجلسی در اعتراض به این مسئله سالن را ترك کردند!

اين مهماني که فرصتي بود تا بازنشستگان به طرح مشكلات خود با نمايندگان دولت و مجلس بپردازند به دلیل خروج اعتراض آمیز وزیر رفاه و نمایندگان و دیگر مسوولان دولتی به هم خورد و به درگیری لفظی بین بازنشستگان انجامید!

خبرنگار عصرایران موضوع را از یکی از نمایندگان حاضر در مراسم جویا شد که او در این رابطه گفت: موضوع مهمی نبود یک اشتباهی در این مراسم رخ داد و یکی از بازنشستگان اشتباهی به جای سرود ملی سرود ای ایران را خواند اما دیگر ما نتوانستیم در جلسه بمانیم!

وی در عین حال اظهار کرد که جلسه با بازنشستگان حاضر در آن جلسه به زودی تکرار می شود.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates