27.02.2009

فاطی رجبی: بسم ا… مرا ترور کنید

فرارو: فاطمه رجبی در یادداشتی که با عنوان سفرنامه کربلا در واکنش به تعطیلی وبلاگ شخصی اش نوشته است: «مگر من چه مي‌گويم؟ چه مي‌خواهم؟ آيا جز اين كه عليه غارتگران بيت‌المال، مفسدان خانواده‌سالار، و فاسدهاي عقيدتي كه حتي به خلافت اميرالمؤمنين عليه‌السلام هم رحم نمي‌كنند، چه رسد به ولايت‌فقيه و ايمان مردم، حرف ديگري مي‌زنم يا مي‌نويسم؟»

«اگر سايت را ببنديد، در خيابان‌ها فرياد مي‌زنم. تخريب بيش از اين هم كه از مافياگران بر نمي‌آيد.آقاي فلاني، اسلام و انقلاب و مسلمين را به بهاي همه تشنگي و شيفتگي قدرت خود و خانواده سركوب و لگدمال كرده و مي‌كند، فقط مانده ترور فيزيكي من! كه آن هم بسم الله!

«در ايوان كاظمين عليهم‌السلام كتيبه‌اي ديدم مبني بر اين كه آن ايوان را ناصرالدين شاه قاجار ساخته است.همانجا گفتم: اين همان شاهنشاهي قاجاري است كه متصديان فرهنگي جمهوري اسلامي، به ويژه از دهه دوم به بعد در تبعيت از «رضاخاني»ها پيوسته عليه آن فيلم مي‌سازند، و فحش مي‌دهند و مسخره مي‌كنند…و به حق و به ناحق قاجاريه را كه ظاهري از دين داشتند لگدمال مي‌كنند.»

او در ادمه با انتقاد از خاتمی می گوید: «اما يادمان مي‌رود كه از افتخارات خاتمي دين‌ستيز آن است كه با داشتن لباس دين، هم در داخل كشور در اركستر سمفونيك شركت مي‌كرد – در عهد رياست‌جمهوري – و هم با پرداختن صدها ميليون تومان از بيت‌المال، صندلي‌هاي سالن «اپرا باله» شهر «دوشنبه تاجيكستان» را تعمير! مرحبا به اين حاكم نظام اسلامي در لباس روحانيت و بدا به حال شاه قاجار!»

او در پایان می نویسد: «يك نكته مهم در سفر عراق، مشاهده «توسعه و اصلاحات» در اين كشور بود! اشباع بازارها از اجناس چيني و تغيير فاحش رفتار و اخلاق مردم و فروشندگان، نماد كامل توسعه‌يافتگي عراق و مردم آن است. از سوي ديگر تبليغات انتخابات با تصاوير زناني با حجابي از نوع فائزه هاشمي، و يا كاملا بدون حجاب، تصوير عبدالعزيز حكيم با ژستي تقليدي از هاشمي و خاتمي در پوسترهايي بدون هر شعار اسلامي يا انقلابي، و امضاي پوسترهايي با عنوان «اصلاح الوطن» يا «اصلاحيدن».كاملا روشن است كه دموكراسي امريكايي‌ها در اشغال‌گري عراق ثمر داده است. به همين جهت محمد خاتمي در سفر به واشنگتن خواهان استمرار حضور امريكا در عراق شد.»

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates