10.04.2009

تلاش سردبير اعتمادملي برای کناره گیری کروبی

عصرایران: اما نکته جالب توجه در این میان اینکه برخی مشاوران کروبی مانند قوچانی سردبیر اعتماد ملی که به عنوان حربه ای برای برد رسانه ای کروبی به کار گرفته شده بودند هم این روزها همه تلاش خود را برای ترغیب کروبی به کناره گیری به نفع میرحسین موسوی به کار گرفته اند.
با عدم کناره گیری کروبی اختلافات در جناح اصلاح طلب رو به افزایش گذاشته است.

به گزارش بولتن هرچند تا کنون حزب کارگزاران موضع رسمی خود را در حمایت از کاندیداها اعلام نکرده اما خبرها از حضور مستمر برخي اعضاي حزب كارگزاران مثل مرعشي، جهانگيري و امراللهي در ستاد انتخاباتي موسوي حكايت دارد.

اما نکته جالب توجه در این میان اینکه برخی مشاوران کروبی مانند قوچانی سردبیر اعتماد ملی که به عنوان حربه ای برای برد رسانه ای کروبی به کار گرفته شده بودند هم این روزها همه تلاش خود را برای ترغیب کروبی به کناره گیری به نفع میرحسین موسوی به کار گرفته اند.

اما با تمام این احوال كروبي که با قاطعیت کناره گیری خود را منتفی اعلام کرده در حال تدارك سفر به استان‌هاي فارس، كهكيلويه و بوشهر در اوايل ارديبهشت‌ماه است ولی طرفداران میر حسین موسوی که دو نامزدی را موجب شکست دوبرابر می دانند نیز ناامید نشده و درايتي، مشاور روحانی رئیس جمهور سابق و عضو حزب مشاركت از احتمال كناره‌گيري زودهنگام كروبي به نفع موسوي خبر داده است.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates